בואו ליהנות מחגיגה של מיסטיקה יהודית


אם חשקה נפשכם לגלות את "ירושלים של מעלה", לקחת חלק בחוויה מיסטית - רוחנית קסומה ולחוש את הדופק שלה מקרוב, במקום בו הזמן עצר מלכת, הרי שאין זמן ראוי לכך יותר מלילות חנוכה הזוהרים באור יקרות, והימים הנוראים עוטי ההוד.

חנוכה, ימים נוראים, ערבי שבתות - אין זה משנה באיזה מועד מדובר. סיורי החגים שלנו יחשפו בפניכם את האתרים המבוקשים ביותר, מזווית ייחודית ומרתקת שטרם הכרתם. כך תוזמנו לסייר במנהרות הכותל אפופות הסוד, בעיר דוד היפהפייה והאותנטית, בגבעת התחמושת ההיסטורית לסיור לילי בליווי עששיות, בשוק מחנה יהודה השוקק והססגוני ובכל אתר אחר בו תהיו מעוניינים.

 וזה עוד לא הכול! השירות שלנו אינו מתחיל ונגמר בסיור "נטו". אנו דואגים לכם כבר בשלב התכנון, בו נסייע לכם לתכנן את אופן ושעת ההגעה, נדאג עבורכם למקום חניה והתרעננות ונעשה הכול על מנת שתגיעו אלינו נינוחים ורעננים.

 בין אם מדובר על ערבי סליחות, לילות חנוכה, ערבי חג בירושלים, חמישי בערב - לקראת שבת או כל מועד אחר, נשמח "לתפור" עבורכם את חבילת הסיור המושלמת, בליווי מוסיקלי, תיאטרלי או קולינרי ושלל אינסופי של פעילויות ואטרקציות, ולא פחות חשוב מכך – במחירים הוגנים וסל מוצרים המותאם  במלואו לתקציב שלכם!

 

מחפשים חוויה של מיסטיקה והתעלות רוחנית? התקשרו כעת ונשמח להתאים עבורכם סיור חג חווייתי, איכותי ובלתי נשכח!

סיורי מורשת
סיורים קולינריים
סיורים אתגריים
פעילות חגים
סופ"ש
בת מצווה
בר מצווה
אירועי בוטיק
מסיבת רווקות
סדנאות
סיור חנוכיות
ODT
8

יש לכם שאלה? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם