הטבות לעובדים ובני משפחתם


כלקוחות "שישי משפחתי" אנחנו מאפשרים לחברי הארגון שלכם ליהנות ממגוון הפעילויות שלנו במחירים מועדפים, בין אם דרך ממשק פנים ארגוני, בין אם בדיוורים פנים ארגוניים, או בכל דרך שתבחרו.


צרו קשר

שאלות נפוצות

כל לקוח שלנו הוא VIP!
השירות שלנו אינו מתחיל ונגמר בסיור "נטו", אנו דואגים לכם כבר בשלב התכנון, בו נסייע לכם לתכנן את המסלול המותאם לכם במדויק. נדאג עבורכם למקום חניה והתרעננות ונעשה הכול על מנת שתגיעו אלינו נינוחים ורעננים. במהלך האירוע הצוות שלנו יהיה תמיד לצדכם, יתעדכן בהתקלות חריגות ויתנהל בהתאם, בירושלים בכלל ובאזורי התיירות בפרט זה קריטי, מנסיון!
הסיורים שלנו מצליחים כל כך, בין השאר בזכות המדריכים המעולים שלנו: חלקם מורי דרך עם אהבת ירושלים אמיתית והכרות עם כל אבן וסמטה, חלקם תושבי הרובע עם סיפור אישי פיקנטי, שתוך כדי סיור ינפנפו לשלום לילדיהם מחלונות הבתים, וחלקם מרצים מומחים להיסטוריה, ידעת הארץ וטופוגרפיה.
סיורי הבוטיק הססגוניים שלנו מיוחדים במינם ומפגישים אתכם עם ירושלים האותנטית ממש מקרוב. החל מביקור בסלון ביתם של תושבי הרובע, המשך באתרים מבוקשים, שקשה עד בלתי אפשרי להשיג עבורם כרטיסים באופן עצמאי, וכלה בפינות החמד הנחבאות, המוכרות אך ורק ל"מקומיים" באמת.
תלוי, אם התאריך מתוזמן במדויק, כמו בר מצוה, יום הולדת וכד' עדיף לתכנן חצי שנה מראש, אם התאריך גמיש יותר חודשיים מראש מספיק. גם אם פספסתם, לא נורא, הקשרים שלנו עם האתרים והמדריכים מאפשרים לנו התארגנות מהירה.
הסיורים שלנו נבנים לכל קבוצה בהתאמה אישית ולכן כדי שנוכל לתפור עבורכם חבילת סיור מושלמת או אירוע אישי, חשוב לנו לדעת כמה שיותר פרטים על הקבוצה והסיור הנדרש. אנו ממליצים לכם לבנות לעצמכם מסגרת תקציב, תאריך ושעות לסיור, אתרים שתרצו להכיר ועוד, כשתפנו אלינו נוכל לבנות יחד סיור בהתאמה מושלמת.