חוגגים בר / בת מצווה? תתחילו להתרגש כבר מעכשיו...


טקס חווייתי, עשיר בתוכן ומרגש עד דמעות, יסמל את המעבר של ילדיכם או תלמידיכם מילדות לבגרות, ויישמר כזיכרון יקר שתנצרו לעד.

 כמה מהר חלפו השנים ואת מקום הילד התמים והסקרן, החליף נער מתבגר ומלא חיים. נער העושה את צעדיו הראשונים בעולם המבוגרים. צעדים חפוזים, לעיתים מהוססים, מלאי שאיפות, ציפיות וחלומות.

זה הזמן, במעבר הסמלי מילדות לבגרות, לערוך טקס בר מצווה דווקא בירושלים – מקור זהותנו הלאומי, ולצייד אותו במטען רוחני, רגשי וערכי, שימשיך וילווה אותו לאורך שנים, עוד הרבה אחרי שיעזוב את הבית ויצא לדרך עצמאית.

צוות מדריכי טיולים, אנשי חינוך ומנחות הורים מהשורה הראשונה, חברו יחד ב"שישי משפחתי" והגו למענכם תוכנית בר מצווה ייחודית, מקיפה ומיוחדת במינה, המשלבת בהצלחה ערכים, מסורת, חוויית אקסטרים ואהבת הארץ.

 

בר מצווה מהאגדות - אירוע חווייתי ומרגש בבית כנסת ציורי או ברחבת הכותל

באחד מבתי הכנסת הציוריים ברובע היהודי, נתאסף כולנו לעליה לתורה: המדריך שלנו, שכבר פגש את חתן בר המצווה והכין אותו לבאות, חזן על פי בקשתכם ובנוסח המועדף עליכם, וכמובן בני משפחה, מכרים וחברים, ללוות את בנכם ברגעים המרגשים.

לאחר העלייה לתורה ועם שוך ההתרגשות, נערוך קידוש כיד המלך ונתכבד בתקרובת טרייה וטעימה – (אתם יכולים להתפנות לאורחים, אנחנו נדאג לכל השאר). זה הזמן בו נערוך סבב ברכות ספונטני בין המוזמנים, נקרין מצגת, נצלם או נערוך פעילות חווייתית מגבשת אחרת. תתכוננו להיות מופתעים!

אנו ממליצים על עליה לתורה בבית כנסת ולאחר מכן תפילה בכותל כדי שהטקס יהיה אינטימי ומשפחתי וכל בני המשפחה יוכלו לקחת חלק בטקס, בכותל לנשות המשפחה ההשתתפות מוגבלת.

כמובן שאם חשוב לכם לקיים את העליה לתורה בכותל נוכל לדאוג לכל הנדרש ולהפיק את המיטב.

 

סיורים מרתקים, הפנינג רוחני, מעגל מתופפים ומה לא?

 כולם שבעים? מצוין. מדריך הטיולים הגזעי שלנו, ייקח אותנו למגוון סיורי שורשים עתירי תוכן ומרתקים על פי בחירה. החל בסמטאות הרובע והעיר העתיקה, המשך במרכז"שרשרת הדורות" ומנהרות הכותל הקסומות הסמויות מן העין, וכלה ברחבת הכותל המערבי, בלוויית מעגל מתופפים ססגוני או נגני כינור ונבל, שיכניסו את כולם לאווירה של הפנינג קסום וציפייה לבאות! 

 

למוסדות חינוך ותנועות נוער – אירוע אקסטרים אתגרי

מעוניינים בבר מצווה כיתתית או שכבתית? רוצים שבני המצווה שלכם יקבלו מנות גדושות של אדרנלין? (ולא פחות מכך גם ערכיםJ), נשמח לתכנן עבורכם סיור של מספר שעות, יום שלם, או לחלופין להפעיל עבורכם סדרת סדנאות מלהיבה, שבסופה "מסע התבגרות אתגרי" של ממש.

אין זה משנה באיזה פורמט תבחרו, תוכלו להיות בטוחים שהתוכן מועבר על ידי מדריכי נוער מקצועיים ומנוסים ובהתאמה מלאה לערכים אותם ביקשתם להנחיל.

 אבל, שיהיה ברור- התוכנית שלנו אינה מסתכמת בחוויה ואף לא "בהרבצת" ערכים. התוכנית של "שישי משפחתי" נבנתה במטרה מוצהרת לנצל את המומנטום, למינוף וחיזוק הקשר המשפחתי ו/או הכיתתי, כשהיא מלווה לשם כך במנחים מקצועיים להורות ובאנשי חינוך.

 

שירות "הכול כלול" (גם החיוך :))

בין אם מדובר בחגיגת בר מצווה פרטית או כיתתית, נשמח "לתפור" עבורכם את חבילת בר המצווה המושלמת, בליווי מוסיקלי, תיאטרלי או קולינרי ושלל אינסופי של פעילויות ואטרקציות, ולא פחות חשוב מכך – במחירים הוגנים וסל מוצרים המותאם  במלואו לתקציב שלכם!

 חולמים על אירוע בר מצווה משמעותי שיותיר את חותמו? התקשרו כעת ונשמח לייעץ, להתאים וללוות אתכם מתחילת התהליך ועד לסיומו המוצלח.

 


סיורי מורשת
סיורים קולינריים
סיורים אתגריים
פעילות חגים
סופ"ש
בת מצווה
בר מצווה
אירועי בוטיק
מסיבת רווקות
סדנאות
סיור חנוכיות
ODT
8

יש לכם שאלה? מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם