למשפחה שלך מגיע יותר


מגוון תוכניות להורים, מתבגרים וילדים, המשלבות בהצלחה בין ערכים, מסורת וזהות יהודית לבין פעילויות אתגריות וחווייתיות. בתוכניות "שישי משפחתי", הושקעו מאות שעות חשיבה ותכנון, כשצוות המתכננים שלה כלל: מנחות הורים מדריכי טיולים וסיורי אתגר מקצועיים ומרצים למקרא והיסטוריה יהודית. עד היום השתתפו בפעילויות ומיזמי שישי משפחתי אלפי משפחות.

אירועי שישי משפחתי הפכו שם דבר בהיותם מיזוג מושלם של הפקה יוקרתית ואיכותית בעלת תוכן עמוק ומעשיר, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על יחס חם ואישי לכל משתתף.


צוות קשר שישי משפחתי


החברים זוכים לליווי רציף וקבוע מצד צוות טלפוני מקצועי ומיומן של שישי משפחתי. כנקודת מוצא לתהליך, מספקת המנחה הדרכה ליישום ארוחת שישי משפחתית משותפת מדי שבוע, בדגש על חיוניותה כאמצעי מרכזי בחיזוק הקשר המשפחתי. ההדרכה כוללת הצעות רבות לחוויה משפחתית אינטראקטיבית, הצגת השימוש באלמנטים מסורתיים כמו הדלקת נרות משותפת, קידוש, שירים, סיפורים ודיונים משפחתיים ליציקת תוכן ערכי והקניית נופך ייחודי פורץ שגרה לריטואל המפגש השבועי. בקשר המושתת על למידת והיכרות הקשרים התוך משפחתיים המסוימים, מושם דגש על הכוונה והעשרה זוגית ו/או חינוכית לאורך כל הדרך.

צרו קשר

שאלות נפוצות

כל לקוח שלנו הוא VIP!
השירות שלנו אינו מתחיל ונגמר בסיור "נטו", אנו דואגים לכם כבר בשלב התכנון, בו נסייע לכם לתכנן את המסלול המותאם לכם במדויק. נדאג עבורכם למקום חניה והתרעננות ונעשה הכול על מנת שתגיעו אלינו נינוחים ורעננים. במהלך האירוע הצוות שלנו יהיה תמיד לצדכם, יתעדכן בהתקלות חריגות ויתנהל בהתאם, בירושלים בכלל ובאזורי התיירות בפרט זה קריטי, מנסיון!
הסיורים שלנו מצליחים כל כך, בין השאר בזכות המדריכים המעולים שלנו: חלקם מורי דרך עם אהבת ירושלים אמיתית והכרות עם כל אבן וסמטה, חלקם תושבי הרובע עם סיפור אישי פיקנטי, שתוך כדי סיור ינפנפו לשלום לילדיהם מחלונות הבתים, וחלקם מרצים מומחים להיסטוריה, ידעת הארץ וטופוגרפיה.
סיורי הבוטיק הססגוניים שלנו מיוחדים במינם ומפגישים אתכם עם ירושלים האותנטית ממש מקרוב. החל מביקור בסלון ביתם של תושבי הרובע, המשך באתרים מבוקשים, שקשה עד בלתי אפשרי להשיג עבורם כרטיסים באופן עצמאי, וכלה בפינות החמד הנחבאות, המוכרות אך ורק ל"מקומיים" באמת.
תלוי, אם התאריך מתוזמן במדויק, כמו בר מצוה, יום הולדת וכד' עדיף לתכנן חצי שנה מראש, אם התאריך גמיש יותר חודשיים מראש מספיק. גם אם פספסתם, לא נורא, הקשרים שלנו עם האתרים והמדריכים מאפשרים לנו התארגנות מהירה.
הסיורים שלנו נבנים לכל קבוצה בהתאמה אישית ולכן כדי שנוכל לתפור עבורכם חבילת סיור מושלמת או אירוע אישי, חשוב לנו לדעת כמה שיותר פרטים על הקבוצה והסיור הנדרש. אנו ממליצים לכם לבנות לעצמכם מסגרת תקציב, תאריך ושעות לסיור, אתרים שתרצו להכיר ועוד, כשתפנו אלינו נוכל לבנות יחד סיור בהתאמה מושלמת.